• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Orgesën e dinim që ishte 1-she në ‘TikTok’, por ka një dyshe që e sfidon

Me siguri ju ka rënë rasti të bëni ndonjë xhiro në profilin e ‘Instagramit’ të Orgesës që na ka treguar se videot në ‘TikTok’ me filmat shqitarë i qan. Nëse deri tani keni parë atë me djalin ose vajzën duke realizuar ndonjë nga batutat e shumë dëgjuara, në videon e fundit Orgesa ka treguar në fakt se Bora dhe Kroni s’kanë nevojë fare për ndihmën e mamit.

Ata kanë sjellë një pjesë nga filmit shqiptar “Beni ecën vetë” e talentin e dy aktorëve të vegjël, Zaimi s’ka qëndruar pa e treguar me të gjithë. Dhe mirë e bëri në fakt se na kënaqi sytë dhe veshët./revistawho.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Orgesa Zaimi (@orgesazaimi)