• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Oopss! Rita Ora topless ?!

Rita Ora ka pozuar për revistën “Lui” duke ardhur më lirshëm se kurrë. Edhe pse stili i saj krejt sportiv asnjëherë nuk e pengon të marrë poza nga më të ndryshme, kësaj herë këngëtarja me origjinë shqiptare na ka bërë të ‘zgurdullojmë’ sytë.

Rita shfaqet topless dhe e qeshur ekskluzivisht për coverin e revistës, por nëse revista e ka çensuruar foton duke vënë yje në gjoksin e saj, vetë këngëtarja nuk e ka pasur aspak problem ta publikojë foton siç është shkrepur duke na ‘turbulluar’ shikimin.

ora 2