• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Olta i ka të qarta idetë për një bebe tjetër. Më shpejt sesa e keni menduar madje

Pas lindjes së Amar, Olta Gixhari e ka menduar mirë edhe ardhjen në jetë të një fëmije tjetër. Madje e ka ndarë mendjen dhe për gjininë, duke dëshiruar një motër për Amar.
“Do ta bëj dhe gocën, sa të më lirohen pak duart për një Rosa flamenco”, ka shkruar aktorja në foton ku duket se duart i ka të zëna nga orenditë e plazhit për Amar.
Pra e kuptuat, verën tjetër mund ta shihni Oltën dhe me ndonjë flamingo rozë dhe pse e dini vetë./revistawho.com