• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Olta Gixhari publikon foto me rrobabanje, shtatzënë më seksi nuk keni parë

Aktorja e njohur, Olta Gixhari ka zbuluar pak kohë më parë se ajo dhe partneri i saj do të bëhen prindër për herë të parë. Ajo nuk ka dhënë më shumë detaje dhe nuk dihet në cilin muaj është. Megjithatë Olta nuk i ka kursyer fotot me barkun e rrumbullakosur, i cili duket se është rritur shumë. Aktorja ka publikuar një foto me rrobabanje ku bie në sy barku dhe format e saj trupore. “Numër i ri, hile të vjetra”, shkruan Olta krahas fotos.

Edhe pse shtatzënë, na duhet të themi se mama më seksi nuk kemi parë.