• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Olta Gixhari emocionohet në ditën e lindjes, partneri e surprizon me dedikimin romantik

Aktorja e njohur, Olta Gixhari ka festuar 34-vjetorin e lindjes ditën e djeshme. Kjo ka qenë një ditëlindje ndryshe pasi Olta është shtatzënë për herë të parë dhe me siguri po kalon momentet më të ëmbla. Ajo jeton në Spanjë me partnerin e saj, i cili ëshrë kujdesur ta surprizojë aktoren me një buqetë me lule dhe dedikimin romantik. “Jam njeriu më i lumtur me ty pranë. Të dua”, i shkruan ai. “Të dua shumë i shtrenjti im. Ditëlindja më speciale e të gjithave viteve”, shkruan Olta krahas postimit duke treguar edhe një herë emocionet e mëdha që po përjeton. Aktorja është në javën e 33-të shtatzënisë dhe akoma nuk e ka zbuluar gjininë e bebit.