• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Olta dhe Jonida takohen për një gotë vetëm kur urdhëron Amar dhe Emi

Olta Gixhari dhe Jonida Vokshi janë takuar e kanë shijuar shoqërinë e njëra-tjetrës me urdhër të Emit dhe Amar. Kështu e kanë justifikuar me shaka takimin e tyre bashkë me të vegjlit, dy aktoret që janë edhe mikesha. Me bebushat në krah, Olta dhe Jonida, kushedi sa shumë kanë pasur për të folur, duke qenë se janë duke përjetuar pothuajse njësoj edhe rritjen e fëmijëve, e mëmësinë në çdo aspekt.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial)

Ndërsa ndjekësve të tyre seç ju erdhi një mendim se mund të ketë pasur edhe ndonjë bisedë mblesërie në këtë takim. Fundja cilat janë ato mikesha që nuk do hidhnin një fjalë me shaka për të martuar në të ardhmen fëmijët me njëri-tjetrin./revistawho.com