• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme

Olivia ka rënë kokë e këmbë në dashuri me Harry Styles, por na jep një mësim të mirë!

Olivia Wilde ka rënë në dashuri me Harry Styles – Kështu raportojnë mediat e huaja pak kohë pasi u zbulua se dyshja është në një lidhje. Edhe pse kanë pak javë së bashku, Olivia duket se ka gjetur partnerin ideal tek Harry.

Megjithatë mesa duket ajo ka mësuar nga ndarja me Jason Sudeikis dhe ndonëse ka rënë në dashuri me Harry-n, nuk po nxitohet. “Ajo ka rënë në dashuri, por nuk po i merr gjërat me shpejt sepse nuk dëshiron ta frikësojë Harryn. Olivia ka qenë e martuar më parë dhe po e merr me ngadalë këtë lidhje për të parë si do të ecin gjërat”-tha burimi.

Gjithashtu edhe Harry ka të njëjtat ndjenja për Olivian. “Ai është shumëi dhënë pas saj”-shtoi burimi.