• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Oh sa e dhimbshme të dëgjosh Jennifer Aniston që thotë se (edhe) e urrente modelin e flokëve të Rachel

Jennifer Aniston ka lançuar së fundmi markën e saj të bukurisë, dedikuar kujdesit të flokëve, që mban emrin “Lolavie”.

Gruaja që është komentuar aq shumë për flokët e saj përherë, ama e ka shkruar edhe emrin me shkronja të arta kur u shfaq si Rachel tek seriali ‘Friends’ me një model që është më i kopjuari në histori. “Stilisti im i flokëve e krijoi atë model dhe më pëlqeu shumë, por edhe e urreja, sepse ishte e vështirë t’i stiloja vetë flokët. Dhe unë i kam shumë të pabindur flokët e mi”, u shpreh ajo në një intervistë.

Modeli i flokëve të aktores bëri revolucion kur serialinu transmetua. Papritur, kudo, gratë dje vajzat dukeshin si ajo./revistawho.com