• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Offset i bën dhuratën e kushtueshme, Cardi B fotografohet duke u puthur me reperin pas lajmit të ndarjes

1 muaj pas lajmit të ndarjes nga Offset, reperja e njohur, Cardi B është fotografuar duke u puthur me partnerin e saj. Ajo ka festuar ditëlindjen e 28-të në Las Vegas, aty ku dhe është fotografuar së bashku me babain e vajzës së saj.

Dyshja ka shkëmbyer puthje, teksa ‘Hollywoodlife’ ka konfirmuar se Offset i ka dhuruar Cardi-t një makinë të markës ‘Roll Royce’ me vlerë prej 330 mijë dollarësh.

Kaq ka mjaftuar që dyshja të hedhë poshtë lajmin e ndarjes, ndonëse Cardi pranoi se lidhur me këtë vendim të saj të disa javëve më parë nuk lidhej asnjë tradhëti, ashtu siç spekuluan ndjekësit./revistawho.com