• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Obama zbulon sekretin: Për të qenë president të nevojiten këto dy gjëra

Vetëm një ditë i ka mbetur si zyrë si president dhe Obama vendosi që të ndajë sekretin që ka mësuar teksa drejtonte SH.B.A-në prej 8 vitesh. Në një intervistë Obama zbuloi se çfarë duhet për të qenë president. “E para nuk duhet të mërzitesh kur të tjerët të kritikojnë”, tha ai dhe “aftësinë për të qëndruar i fortë”, -shtoi presidenti. Gjithashtu Obama u pyet sesi të qenurit president e ka ndryshuar atë, por kësaj pyetje Obama ju përgjigj se të qenurit president nuk e ka ndryshuar në të vërtet atë. “Njerëzit që më njohin e dinë që ai djali që erdhi këtu është i njëjtë me atë djalin që po ikën”, -tha ai./revistawho.com