• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Nuk po vendosim dot kush është më seksi: Dua Lipa në BRIT Awards apo Dua Lipa në festën pas tapetit të kuq

‘BRIT Awards’ u mbajt pak ditë më parë dhe vëmendjen mund ta themi me plot gojën që e mori Dua Lipa. Ajo kishte veshur të risillte ‘look-un’ e së ndjerës Amy Winehouse. E veshur me një fustan të verdhe me pika të zeza, Dua na e vërtetoi se kur do i bën të gjithë të flasin për të. Por si u vesh pas ndarejs së çmimeve? Një fustan të bardh me po të njëjtin ‘look’ dhe bizhuteri. Me anë të disa fotove nga dhoma e hotelit të saj, Dua na la të kuptojmë se dukej shumë bukur edhe në festën pas ndarjes së çmimeve. Tani na thoni: Cilin version të Duas preferoni?