• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Fotot

 Nuk ndalet Rovena: Fotot erotike dedikim për femrat

Nuk është hera e parë që Rovena Stefa del thuajse nudo! Këtë herë ka zgjedhur një fotosesion erotik, ku veçëse një femër joshëse, vjen me një mesazh të qartë që iu drejtohet të gjithë femrave me një notë proteste për jetën. “Fotot e mija iu drejtohen femrave dhe ky është mesazhi për të gjitha ju! Ndihuni të forta dhe të lira, jetojeni jetën siç ua do zemra” ka thënë Rovena për ‘Panorama’.