• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Nuk na paska shkuar mendja për foto në këtë vend, vajzat e ekranit na e tregojnë

Ndoshta shumë prej nesh e mendojnë parkingun si një vend që ka funksion vetëm të parkohen makinat, por jo…

Teksa shohim fotot tepër artistike të VIP-ave kuptojmë që parkimi nuk na qenka vetëm një vend që kalojmë fraksione të shkurtra kohe.

Emra të njohur të ekranit si Alketa Vejsiu, Luana Vjollca, Jona Spahiu, Megi Pojani, tepër inovativë kanë ndarë në rrjetet sociale fotot në parking.

Të veshura elegante, casual, me taka ose jo, madje edhe me rrobabanjo duket se muret e parkingut janë sfondi ideal për të gjitha stilet dhe të gjitha ditët.
Për ju që ju kanë shteruar idetë dhe doni të bëni foto tepër ‘cool’ hidhni një sy nga parkimi lagjes./revistawho.com