• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme, Modë

Nuk mund të jesh e famshme nëse nuk e ke këtë aksesor! (FOTO)

Kur flitet për modën dhe tendencat e fundit, pothuajse secili tentojmë për të qenë në hap me modën. Por disa më pak e disa më shumë janë të dhënë pas asaj çfarë ofrojnë stilistët për çdo sezon, shkruan Kosovarja. Disa sipas mundësive e disa sipas dëshirës preferojnë ta kenë atë që ofron tregu. Janë femrat e showbizit ato që ndjekin në përpikmëri këto tendenca. Për momentin shumë figura i shohim që mbajnë pothuajse aksesorin e njëjtë, syze me xham transparent. ‘Po të mos kesh një palë syze të tilla nuk mund të jesh i famshëm’.

Rita Ora

Elvana Gjata

 Dhurata Dora

Morena Taraku

Bebe Rexha

Jonida Maliqi

Baby G

Luana Vjollca