• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Nuk keni pse prisni deri nesër, Dafina zbulon një pjesë nga projekti i fundit me Ledrin dhe Lumi B

Projekti më i fundit muzikor i Ledrit, Dafinës dhe Lumi B ka qenë kryefjala e mediave rozë pas publikimit të fotove të ndryshme në llogaritë e tyre.

Së fundmi Dafina ka ndarë me fansat e saj një pjesë të shkurtër të këngës, duke treguar se projekti do të publikohet në datë 1 korrik në orën 15:00.

Siç duket ky realizim do të jetë një tjetër hit i kësaj vere pas një sërë këngësh dhe bashkëpunimesh të realizuara deri më tani.

Fansat e Ledrit, Dafinës dhe Lumit kanë treguar se po e presin me padurim bashkëpunimin e tre artistëve duke komentuar në çdo rrjet sociale./revistawho.com

View this post on Instagram

😏

A post shared by Dafina Zeqiri (@dafina.zeqiri) on