• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme

Nuk je vetëm! 11 vajzat e famshme që prenë flokët shkurt pas ndarjes

Ju ka ndodhur që pas një ndarje, të bëni ndryshim në pamje? Dhe në të shumtën e rasteve t’i fusni gërshërën flokëve? Epo nuk jeni vetëm sepse çdo vajzë kalon në jetën e saj momente të tilla dhe një shprehje thotë: Nëse një femër pret flokët pas ndarjes atëherë çdo gjë ka mbaruar! E njëjta gjë ndodh dhe me personazhet e famshëm prandaj më poshtë ju sjellim disa nga ndryshimet më të bujshme që bënë ato pas ndarjes.

Selena Gomez pasi publikoi “Lose you to Love me”, dedikuar ndarjes nga Justin Bieber
Anne Hathaway pas ndarjes nga Raffaello Follier
Ariana Grande pas ndarjes nga Pete Davidson
Cara Delevingne pas ndarjes nga St. Vincent
Gigi Hadid pas ndarjes nga Joe Jonas
Jennifer Aniston pas divorcit nga Justin Theroux
Katy Perry pas ndarjes nga Orlando Bloom. Çifti janë rikthyer bashkë tani
Khloe Kardashian pas ndarjes nga Tristan Thompson
Kristen Stewart pas ndarjes nga Alicia Cargil
Kylie Jenner pas ndarjes nga Travis Scott
Miley Cyrus preu flokët kur marrëdhënia e saj me Liam Hemsworth ishte në krizë, që çoi më pas në ndarje