• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Nuk është Rita Ora, zbulohet aktorja me të cilin Jay Z tradhëtoi Beyonce-n vite më parë

Kohë më parë në media u përfol për një tradhëti të mundshme që Jay Z i bëri bashkëshortes së tij, Beyonce. Mndohej se vajza në fjalë ishte mikesha e çiftit, këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora. Menjëherë pas këtyre fjalëve Rita u përpoq me çdo mënyrë t’i tregonte Byonce-s dhe fansave se nuk ishte ajo, megjithatë nuk arriti ta vërtetojë asnjëherë.
Mirëpo duket se Amber Rose ka përgjigjen e dilemës më të mëdha të të gjitha kohërave. Në një episod të “Make Speidi Famous Again”, 34-vjeçarja zbuloi se ‘tradhtarja’ është aktorja Gwyneth Paltrow.
“Ishte ajo që shkoi me Jay Z-në, u nda pastaj nga burri. Paltrow u nda nga bashkëshorti Chris Martin në 2014- ën dhe momentalisht është e fejuar me Brad Falchuk, ndërkohë që Beyonce vazhdon ende të jetë me të shoqin.” – tha Amber Rose. /revistawho.com