• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Nuk është kurrë vonë për t’u bërë bionde… As për Samantën

Samantën e njohim si brunen që kurrë nuk rrezikoi me ndryshime në pamje. Eksperimentet e saj kanë qenë vetëm në këngë, ku ka ndryshuar stil herë pas here dhe ka surprizuar me veshje apo të tilla detaje.

Nga sot ama do e shohim bjonde. Pamjen e re këngëtarja e prezantoi jo më larg se disa minuta më parë dhe nuk dimë çfarë të themi. Veç hapjes së ngjyrës, Karavella i ka prerë flokët duke iu përshtatur trendeve të fundit edhe me prerjen ‘bob’ që është trend prej më shumë se dy vitesh tashmë. Epo kurrë nuk është vonë për t’u bërë bjonde, e nga sot kemi një të re në showbiz.