• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Nuk e pamë mbrëmë, por ja kush është Khaoula, e dashura që pret Kledin jashtë

Mbrëmjen e kaluar e dashura e Kledit pritej të hynte në shtëpinë e Big Brother Vip për një surprizë për të, por Arbana ka njoftuar se në moment të fundit gjithçka është anulluar dhe ajo ka refuzuar të vijë.
Me një kërkim në rrjetet sociale sheh se fotoja e fundit e publikuar me Kledin e Khaoula Selmi është 4 ditë më parë.

Selmi ka foto nga profesioni i saj si modele, momente me djalin gjithashtu dhe Kledin.
Khaoula e mban këtë profil jo vetëm si personal, por edhe për të prezantuar punët e saj.
Mes shumë fotosh dallojnë ato me elegantet me Kledin, që duket se para aparatit kanë kapur gjithmonë momentet më tërheqëse.

Jo më larg se disa ditë më parë, Kledi ftoi në një takim Beatriksën, ndaj dhe nuk dihet nëse anullimi i takimit të saj lidhet me lojën e Kledit brenda shtëpisë.
Por dje gjatë spektaklit Hysa pohoi se ajo është në dijeni të lojës së tij, pasi e kanë biseduar dhe sepse e njeh si patentë./revistawho.com