• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Nuk e kemi parë kurrë kështu, Fifi ndryshon pamjen e saj

Fifi ka qenë gjithmonë nga ato këngëtare që i ka qëndruar besnike ‘look-ut’ dhe flokëve të saj të zinj. Por me sa duket në klipin e ri, Fifi ka vendosur të vijë ndryshe. Ajo ka publikuar një foto pranë Young Zerkës, me të cilin do të bashkëpunojë dhe shfaqet e gjitha e veshur në të kuqe, madje dhe flokët e saj. Ajo ka marrë menjëherë komente të shumta për ‘look-un’, por edhe këngën që të gjithë mezi po e presin.

Bashkëpunimi i dyshes titullohet “Pa Gajle” dhe ka mbetur edhe fare pak për t’u publikuar.