• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Nuk duhet një foto e plotë për të treguar se vajza e Alketës është zonjushë e rritur

Alketa Vejsiu ka udhëtuar drejt Londrës dhe surpriza e postimeve të saj të fundit ka qenë vajza. Nicole e ka shoqëruar mamin në udhëtimin e radhës dhe moderatorja pak nga internerari e ka publikuar në ‘Instagram’. Dje na tregoi se çajin aq të famshëm të Anglisë po e shijonte me të bijën, ndërsa sot e qerasi gjithë publikun me një foto të saj, të shkrepur në lëvizje, ku sërish i fshehu fytyrën, por mjaftoi për të na treguar se koha ka kaluar shpejt dhe Nicole është rritur.

E pra, Alketa thjesht shfaqet vetëm nëpër fotot e ‘Instagramit’, por shoqëruesit e saj nuk janë të padukshëm. I zbulon kur do vetë, si në këtë rast vajzën e saj, që është bërë një zonjushë e rritur dhe shoqëruesja më e mirë e mamit./reviatawho.com