• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme

“Nuk dua burrë”, Hygerta i përgjigjet troç pyetjes që i bëhet më shpesh

Hygerta Sakos nuk i ndahen pyetjet për jetën ptivate dhe në një intervistë në  “Ora Verore” tregoi se po shijon pushimet me vajzën dhe nënë e saj dhe se nuk është e dashuruar, por sërish pyetjet për një partner nuk kanë munguar.

“Nuk dua burrë”-iu kthye Hygerta gazetarit.

Hygerta Sako:Unë po i kaloj pushimet me vajzën dhe me nënë time. Nuk më rreh zemra për askënd në Vlorë. Më rreh zemra vetëm për Vlorën. E dua shumë Vlorën, rrënjët e mia janë në Vlorë. Nuk kam askënd që më rreh zemra. Se më ka dal nami që dua burrë. Nuk dua burrë, nuk dua askënd.