• youuinsttaaffccbb
TEST
Modë

Nuk dini çfarë të vishni në mbrëmjen e maturës? Zgjidhjen e gjeni në “NetWork”

Tani nuk ke pse fantazon më për gustot e veshjeve të tua. “NetWork” shndërron virtualitetin në realitet. Casual, sport, trendi, klas, elegancë, ekstravagancë… Gjithçka që mund të krijojë fantazia jote në veshje, bizhu të stileve dhe ngjyrave të ndryshme i gjen aty ku nuk ka limite.

Jo më kot “NetWork” është marka e preferuar e shumë yjeve ndërkombëtar, por jo vetëm. Personazhe të njohur të ekranit në Shqipëri, njerëz me influencë në botën e modës zgjedhin “NetWork”.

Me afrimin e mbrëmjes së maturës, “NetWork” është zgjedhja më efikase për të gjithë ata djem që duan të marrin vëmendjen e vajzës më të bukur të shkollës. Endrit Mërtiri, Alban Ramosaj, e të tjerë të famshëm e kanë zgjedhur “NetWork” për mbrëmje shumë të rëndësishme të jetës së tyre. Po ti çfarë pret? Shko tani në “TEG” dhe zgjidh kostumin tënd. Nuk ia vlen ta mendosh dy herë!

Për herë të parë në Shqipëri “NetWork” sjell edhe këpucë, sandale e çanta të markës “Divarese”. Nëse bën zgjedhjen e duhur, ke bërë edhe zgjidhjen e duhur. Gjithmonë do të gjesh atë që do dhe kur e do vetëm në “NetWork”.

#MATURA2017 #NetWork #suit #smoking #events TEG(tiraneastgate) 📸 Endrit Mertiri

A post shared by Albania NetWork Store (@albanianetworkstore) on

#NetWorkGlamNight #Matura2017 Teg (tiranaeastgate)

A post shared by Albania NetWork Store (@albanianetworkstore) on

NetWork #men #shoes SS17 #Teg

A post shared by Albania NetWork Store (@albanianetworkstore) on