Nora Istrefi dhe Renee, bashkë në një reklamë "/>
  • youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Nora Istrefi dhe Renee, bashkë në një reklamë 

Vogëlushja e Nora Istrefit, është bërë e famshme që ditën kur ka lindur, kjo falë prindërve të saj të famshëm. Por duket se ky popullaritet i vogëlushes po përkthehet tani në para për më të rriturit. Renee dhe Nora janë bërë pjesë e një fushate publicitare, imazhet e të cilës janë të mrekullueshme dhe të emocionojnë pa fund.