• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Nora dhe Roberti në ‘krizë martesore’!

Kohët e fundit është vënë në fokus gjithnjë e më shumë jeta e çiftit të njohur të shoëbiz-it Nora Istrefi dhe Robert Berisha.

Për shkak të zbulimit të fëmijës jashtëmartesore të Robertit, është aluduar se çifti momentalisht është në një krizë. Edhe pse Roberti doli me deklaratën se ‘ka sy’ vetëm për Norën, vetë këngëtarja nuk ka bërë asnjë reagim ne lidhje me këtë.

Por hamendësimet kanë shkuar deri në një ndarje të mundshme të çiftit, gjithsesi asgjë nuk është e sigurtë.

 

Leave a Reply