• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Noizy feston 35 vjetorin e lindjes: Më i bekuar se kurrë!

Një jetë e mbushur me sukses dhe bekime. Kështu e ka gjetur përvjetori i 35-të i lindjes reperin e njohur, Noizy.

Rigels Rajku ka zgjedhur këtë fotografi, për të falenderuar të gjithë ata që e kanë uruar në ditën e shënuar.

“Faleminderit për të gjitha urimet tuaja për ditëlindje. I bekuar me familje dhe shoqëri”, shkroi Noizy.

Noizy është një nga artistët më të sukesesshëm në vend, ndërsa numëron një numër shumë të lartë ndjekësisht edhe në Instagram, me 1.7 milionë në tillë.

“Mi Amore” ishte hit ii fundit i Noizyt në bashkëpunim me Dhurata Dorën, i cili deri tani numëron mbi 40 milionë klikime në YouTube./ revistawho.com