• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Noah hedh hapat e parë, Fatma e tregon emocionin e saj me këtë veprim

6 muaj më parë, Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani u bënë prindër për herë të parë. Nuk ka kaluar shumë kohë dhe vogëlushi Noah ka filluar të tentojë hapat e parë, me ndihmën e mami Fatmës. Këto momente me Noah e kanë emocinuar shumë moderatoren dhe me sa duket ajo ka vendosur t’i përjetësojë në tatuazh hapat e parë të vogëlushit.

Fatma e ka shoqëruar postimin gjithashtu me disa gjurmë këmbësh, për të treguar lumturinë që Noah po mëson të eci. Megjithatë ai është akoma i vogël dhe do duhet akoma kohë që të shkëputet nga prindërit e tij.

View this post on Instagram

Noah… 👣

A post shared by Fatma Methasani (@fatma_methasani) on