• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Noah 1 muaj, Fatma dhe Alfio festojnë: Na mësoi dashurinë e madhe

1 muaj më parë, dyshja e njohur, Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani u bënë prindër për herë të parë. Ata u bekuan me një vogëlush, që vendosën ta quajnë Noah. Ditën kanë kaluar pa kuptuar dhe sot Fatma dhe Alfio kanë vendosur të festojnë 1 mujorin e Noah me një tortë shumë të veçantë nga “Reka Pastiçeri”. “Noah i vogël që na mësoi dashurinë e madhe. Një muaj pa gjumë por me shumë dashuri”, shkruan Fatma në foton ku shfaqet vogëlushi pranë tortë. Si çdo herë, edhe sot Fatma është kujdesur të ruajë portretin e vogëlushit, pa e shfaqur atë akoma publikisht.