• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme, Modë

Njihuni me tendencat e çorapeve dhe këpucëve për këtë dimër…

Kur bëhet fjalë për çorapet dhe këpucët ato gjithmonë duhen të duken mirë dhe të kombinohen perfekt me veshjen në tërësi.

Tendenca për këtë sezon ka treguar çorapet përveç pantallonave mund të vishen edhe me funde të shkurtra. Dhe kjo është një arsye më shumë që ato duhen të zgjidhen me kujdes.

Ne po ju tregojmë se si t’i vishni e t’i kombinoni ato për t’u dukur sa më me stil:

calcetines-y-sandalias-tendenciacalcetines-y-sandalias-missonicalcetines-y-salones-marchesacalcetines-y-mocasines-fendicalcetines-gucci-y-plataformascalcetines-gucci-con-mocasinescalcetines-estampados-y-salones-dgcalcetines-de-prada-y-sandaliascalcetines-con-zapatos-masculinoscalcetines-con-mocasines-hymbotines-con-calcetines-altos-hymbambas-y-calcetines-pullandbear