• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Njihuni me të dashurin e Dua Lipës

Dua Lipa këngëtarja shqiptare e cila ka shumë sukses në Britani, përveçse po komentohet për sukseset e famshme po përflitet edhe për jetën e saj personale.

I dashuri i saj quhet Isac Carew dhe është model i njohur i pasarelave botërore, që në Britaninë e Madhe.

Këngëtarja shqiptare dhe modeli britanik ndajnë shpesh momente me fansat e tyre, përmes fotografive në rrjetet sociale.

272-300x298 1107-300x300