• youuinsttaaffccbb
TEST
Moti

Njihuni me parashikimin e motit për ditën e sotme

Sipas MeteoAlb, territori shqiptar do jetë ne kushte të qëndrueshme atmosferike duke berë qe tëkemi alternime kthjellimesh dhe vranesirash te pakta te cilat ne oret e para te dites do te sjellin reshje te pakta ne zonat verilindore. Por ne oret ne vijim moti do te permiresohet dhe ne keto zona.

Temperaturat e ajrit do të mbeten konstante ne mengjes, por rriten në mesditë duke luhatur vlerat nga -3°C deri në 15°C.

Era do fryjë e lehte ne toke dhe mesatare ne det me shpejtësi 35 km/h nga drejtimi verior – verilindor duke krijuar dallgëzimi 3 ballë.