• youuinsttaaffccbb
TEST
Moti

Njihuni me parashikimin e motit për ditën e sotme

Vendi ynë sot do të karakterizohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash por mundësitë për reshje shiu janë të pakta.

Era do të fryejë në drejtim veriperëndimor me forcë valëzimi deri në 3 ballë.