• youuinsttaaffccbb
TEST
Moti

Njihuni me parashikimin e motit për ditën e sotme

Vendi ynë sot do të karakterizohet  nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash por që mundësitë për reshje shiu janë të pakta. Sipas Meteoalb, temperaturat do të pësojnë një rënie të ndjeshme ku do variojnë: në zonat malore nga -3ºC deri në 04ºC, në zonat e ulëta nga 05ºC në 13ºC dhe në zonat bregdetare nga 09°C në 14ºC.
Era do të fryejë në drejtim Verior me forcë valëzimi deri në 5 ballë.