• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News

Njihuni me një nga modelet më të paguara në botë…

Modelja portorikane, Joan Smalls, ka tërhequr mjaft vëmendjen në botën e modelimit, ndërkohë që sipas revistës “Forbes”, ajo renditet e teta në listën e modeleve më të paguara në botë.

Fotot e saj dëshmojnë më së miri për format dhe linjat e saj të përkryera.

f1

f2

f3

f5