• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Bukuri, Lajme

Njihuni me mashkullin më të bukur në botë!

Mashkulli më i bukur në botë është zgjedhur në Britani. Këtë vit fituesi i “Mister World” është me origjinë nga India dhe vajzat po çmenden pas tij. Para disa viteve ai kishte një jetë të zakonshme dhe punonte si asistent teknik në një kompani kompjuterash. Por ushtrimet dhe vendosmëria bënë që ai të bëhet personifikimi i bukurisë së një mashkulli. Ai dëshiron të vazhdojë karrierën si model dhe gjithashtu si aktor. Ju prezantojmë me Rohit Khandelwal:

screenshot_33

screenshot_35

screenshot_37

screenshot_34

screenshot_36

rohit-khandelwal-3