• youuinsttaaffccbb
TEST
1, Breaking News, Lajme

Njihuni me Klean, modelen shqiptare që do të përfaqësojë Australinë në ‘Miss World’

Një tjetër bukuroshe shqiptare që triumfon në vende të tjera të botës. Bëhet fjalë për modelen Klea Hanson, e cila do të përfaqësojë Australinë në ‘Miss World 2019’. Ka qenë Olti Curri ai që e ka bërë publik këtë lajm në profilin e tij të ‘Instagram-it’, nëpërmjet një fotoje të modeles në fjalë. Klea ka fituar dhe disa çmime të tjera të rëndësishme në botën e modelingut, si: “Miss Australia e Jugut” dhe “Miss Malsia 2016-2017”. Nëse shihni profilin e saj në ‘Instagram’ do të vini re se së fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me një fustan me flamurin kuq e zi, duke pranuar kështu me krenari prejardhjen e saj gjysmë

shqiptare./revistawho.com