• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Njihuni me Jonën, nusen e Renis Gjokës

“Dashuria ime ti”, është kënga me të cilën Renis Gjoka konkurroi në “Kënga Magjike 2014”. Një krijim me vargje të ndjera, të cilin Renisi deklaroi se ia dedikonte një femre speciale në jetën e tij, por që donte ta mbante sekret. Pas gati dy vitesh zbulohet kush është vajza e panjohur që i ka rrëmbyer zemrën Renisit. Ajo është një brune simpatike me profesionin e ekonomistes dhe quhet Jona Xhani. Edhe pse njihen që para vitit 2010, artisti është përpjekur që ta mbajë sekrete lidhjen e tij. Tahmë Jona, në rrethet e tyre miqësore quhet nusja e Renisit, pasi shfaqen shumë të dashuruar dhe nuk ndahen asnjëherë nga njëri-tjetri. (Story)

8b5d45dd0a405799d939f133c7c2e32010881519_931658083533212_5140395931322472414_n (1)

10397986_10204417165004131_1752356664066081849_n23750_4619578219209_1426272263_n