• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Njihuni me eskortat më të shtrenjta në botë…

Duket se tashmë është kthyer në profesion. Ato janë femra të bukura, joshëse, në lulen e rinisë dhe dinë ta bëjnë mirë punën e tyre.

Eskortat e luksit, veç faktit që argëtohen pafund nën shoqërinë e milionerëve e miliarderëve të pasur nga e gjithë bota, kanë edhe përfitime të majme ekonomike. Çmimet që ato marrin për një natë si shoqëruese, e ndoshta edhe për favoret seksuale që kryejnë, janë mbresëlënëse.

 

Më poshtë po rendisim disa nga eskortat më të shtrenjta, si dhe tarifat për një natë me to/ Gazeta Blic.

eks1

Ashley Dupre 3500 dollarë nata

goc111

Ava Xian 6500 dollarë nata

kassandra-elle

Kassandra Elle 3500 dollarë nata

loredana-jolie-ferriolo

Loredana Jolie Ferriolo 15 mijë dollarë nata

michelle-braun

Michelle Braun 50 mije dollarë nata

natalie-mckennan

Natalie Mclennan 16 mijë dollarë nata