• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Njihuni me bukuroshet e tjera të familjes Vjollca

Ato janë motrat më seksi të ekranit shqiptar. Marina dhe Luana tërheqin vëmendjen e të gjithëve kudo që shkojnë. Por duket se prezantueset e kanë bukurinë në gen sepse dhe motrat e tjera janë po aq bukuroshe sa ato. Lira është motra më e madhe, e cila jeton dhe punon jashtë vendit. Ajo ka tre vajza shumë të bukura. Pas saj vjen Marseda, që nëse do punonte në television do ishte po aq e suksesshme sa Marina dhe Luana. Duket qartë se vajzat e kanë trashëguar bukurinë nga nëna e tyre.