• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme

Njëri djeg foton, tjetri kërcënon, Atdheu dhe Blerimi sherr jashtë “Përputhen”

Atdheu dhe Blerimi nuk i kanë pasur marrëdhëniet mirë në “Përputhen” e duket se nuk i kanë as jashtë. I ftuar së fundmi në emisionin “Në pranga”, Atdheu duhej të komentonte personazhet e “Përputhen” dhe mes tyre dogji foton e Blerimit. Blerimi ka reaguar i revoltuar në rrjete sociale dhe në një video të publikuar ka kërcënuar Atdheun, duke u shprehur se do i djegë shpirtin. “Ti më djeg foton unë do të të djeg shpirtin. Po të them diçka unë foto nuk di të djeg, por shpirtin po. Mbaje mend këtë!”, thotë Blerimi ndër të tjera.