• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Breaking News, Instant Articles, Lajme

“Një vallëzim në kushte shtëpie me pasoja”, Xhensila ndan videon epike krah Besit

 

Ditët e vetëizolimit në shtëpi, kanë bërë që të gjithë personazhet e njohur të gjejnë forma nga më të ndryshmet për t’u argëtuar në kushtet e shtëpisë.
Së fundmi Xhensila ka publikuar në ‘Instastory’ disa video ku shfaqet e veshur me rroba sportive duke kërcyer së bashku me Besin.
“Prisni një vallëzim në kushte shtëpie, me pasoja”, ka shkruar Myrtezaj krah postimit në ‘Instastory’, ku ka zbuluar se pasi kanë vallëzur kanë rënë të dy.
Ky moment ka shkaktuar me siguri shumë të qeshura tek fansat e dyshes, por dhe i ka sjellë një mendim se si mund ta kalojnë kohën e gjatë të qëndrimit në shtëpi./revistawho.com