• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Një vajzë në krahët e Adrian Gaxhës (FOTO)

Disa ditë më parë, këngëtari simpatik, Adrian Gaxha deklaroi se kishte qenë në një lidhje sentimentale me një vajzë për rreth një vit, por se tashmë është single. Mirëpo nga një foto që po qarkullon në rrjete sociale e tregon Adrianin në krah të një vajze dhe nëpër media është aluduar se ai ka gënjyer që është single. Këtë gjë mund ta sqarojë vetëm këngëtari, i cili është një nga meshkujt më të lakmuar dhe do thyente zemrat e shumë vajzave nëse është i lidhur.

a_1475564651-1746254

CLOSE
CLOSE