• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Një “Uomini e Donne” në Shqipëri? “Top Channel” sjell emisionin ku vajzat njihen me djemtë

Një lajm i mirë po vjen për të gjithë ata që duan të provojnë dicka emocionuese dhe për më tepër në ekran televiziv. Jo më larg se dje moderatorja Nevina Shtylla ka bërë të ditur risinë  më të re të emisionit “E diell” në ‘Top Channel’ e cila vendos vajzat përballë djemve, për të zgjedhur më specialin prej tyre. Së shpejti vjen një program i dedikuar tërësisht marrëdhënieve vajzë-djalë. Kjo është hera e parë që në emisionet e televizionit shqiptar ka nje rubrikë të dedikuar marrëdhënieve midis femrave dhe meshkujve dhe mendohet të jetë e ndjekur sidomos nga moshat e reja.

Ky emision është i ngjashëm me atë të ‘Uomini e Donne’ ne Itali, i cili prej kohësh drejtohet nga moderatorja e famshme, Maria De Filippi./revistawho.com

CLOSE
CLOSE