• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Një tur në shtëpinë e Kylie Jenner për Krishtlindje, vëmendjen e merr dhurata e Kris Jenner për Stormin e vogël

Tashmë është i njohur për të gjithë fakti se Kylie Jenner organizon festat më të bukura dhe dekorin më të veçantë për Krishtlindje. Së fundmi ajo ka xhiruar një video, ku bashkë me Stormin, bënë një tur nëpër shtëpi për të treguar dekorin, që përfshinte një pemë gjigante. Por pjesa më e bukur e videos ishte kur Kris Jenner surprizoi mbesën e saj me një dhuratë shumë të bukur. Ajo i dhuroi një shtëpi fantastike për të luajtur, që ishte njësoj si ajo që ka patur Kylie. 22-vjeçarja është emocionuar pa masë dhe ka filluar të qajë, teksa në mendje i kanë ardhur kujtimet nga fëmijëria. Me siguri edhe Stormi do të krijojë kujtime shumë të bukura në këtë shtëpi të vogël.

CLOSE
CLOSE