• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Një trup si i J.Lo?! Mund ta kesh dhe po hëngre çokollata

Në prapaskenat e ‘American Idol’ këngëtarja e famshme Jennifer Lopez ka rrëfyer se nuk ka hequr kurrë dorë nga çokollatat, madje është një ushqim i përditshëm në jetën e saj, por sigurisht pa e tepruar. Format e saj përsëri janë perfekte kështu që vajza mund të vazhdoni të konsumoni çokollata pa problem.