• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Një tjetër projekt nga Fifi, por vëmendjen e ‘rrëmben’ pamja e saj

Kohët e fundit, Fifi, ka marrë vëmendjen e të gjithëve me ndryshimin e saj drastik që ka pësuar. Por përveç kileve të tepërta, Fifi ka ndryshuar edhe ‘look’ në ditët e fundit, duke u kthyer në bjonde. Ndërsa vetëm pak momente më parë këngëtarja ka publikuar një foto të saj, e kuruar deri në detaje me flokët e gjatë të zinj. Fifi ka marrë menjëherë komente të ndryshme që e komplimentojnë për pamjen e saj. Gjithashtu ajo ka lajmëruar se shumë shpejt do të vijë me një tjetër projekt të ri, që me sa duket është duke e xhiruar në këto ditë dhe ky ‘look’ lidhet pikërisht me këngën e saj të re. Kujtojmë se vetëm dy ditë më parë ajo publikoi bashkëpunimin me Blleki, të titulluar “Mbi dozë”.

View this post on Instagram

Kur t’shtin n’dore @arber_bytyqi_mua 😍#newprojectscomingsoon

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr) on