• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Një tjetër çift i “Big Brother” bëhen prindër, vjen në jetë fëmija i pari i Klaudias dhe Arsimit

Klaudia Veseli, ish-banorja e “Big Brother 5” prej vitesh është në një lidhje me ish-banorin e “Big Brother 6” Arsim Berisha. Lidhja e tyre u krijua jashtë shtëpisë së famshme dhe i ka rezistuar viteve. Prej disa muajsh Klaudia ishte në pritjen e ëmbël dhe me sa duket sot ajo ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë.

Pas Nedës dhe Ogrenit këta janë çifti i dytë i “Big Brother” të cilët bëhen prindër këtë vit. /revistawho.com