• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Një tatuazh me kuptim prekës, Lori Hoxha zbulon çfarë ka të shkruar në krahun e saj

Trashëgimtarja e “Top Channel”, Lori Hoxha, ka vendosur t’i kushtojë disa momente ndjekësve të saj për t’i shuar kuriozitete të ndryshme. Në mesin e pyetjeve, Lori ka zbuluar kuptimin e një tatuazhi mjaft të veçantë që ka në krahun e saj. Lori ka shkruar “Saudade”, që ka kuptimin e nostalgjisë për diçka ose dikë që e ke dashur shumë, e ke humbur dhe e di që nuk kthehet kurrë. “Dashuria që ngelet”, shkruhet në fund. Lori nuk ka zbuluar asnjë detaj më shumë, por duket sikur ky tatuazh lidhet me babain e saj të ndjerë, Dritan Hoxha, i cili është ndarë nga jeta shumë vite më parë.