• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Një sy në shtëpinë (me fantazma) të Robbie Williams që ka dalë sërish në shitje

Robbie Williams ka nxjerrë sërish në shitje shtëpinë e tij në Wiltshire, pasi u zhvendos për të jetuar Gjenevë. Shtëpia ka vlerë 9 milionë dollarë dhe është ndërtuar që në shekullin e 17-të. Këngëtari nuk ka arritur ta shesë shtëpinë megjithëse ka muaj që e ka nxjerrë në treg, madje në intervistat e dikurshme është shprehur se nuk e ka ndjerë kurrë veten rehat aty, madje shpesh kishte ndjesinë se kishte fantazma. Nuk e dimë se si pret ta shesë pas deklaratave të tilla, por le ti hedhim një asaj, pasi është një mrekulli (për së jashtmi).

Image result for robbie williams wiltshire house

Image result for robbie williams wiltshire house

Këngëtari dhe gruaja e tij, kanë blerë gjithsesi një shtëpi me vlerë 24 milionë dollarë në Zvicër, ndaj dëshira për ta shitur këtë është edhe më e madhe./revistawho.com