• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News

Një shëtitje me Norën dhe Reneenë… (Foto)

Këngëtarja Nora Istrefi ka publikuar disa foto gjatë një shëtitje dhe një dreke, ku ajo ka qenë e shoqëruar nga vogëlushja e saj Renee. Vogëlushja dukej mjaft e rritur ndërkohë që Nora ka rifituar plotësisht linjat e saj fizike. E ndërkohë çdo ditë e më shumë duket se Renee i ngjan babait të saj, bashkëshortit të Norës, Robertit.

r2

r1

 

r3

 

r5